Léto s jógou 2020

Pavlátova louka

Kde: Nové Město nad Metují – rekreační areál Pavlátova louka

Termín: 4 – 11.7.2020

Cena: 4.500,- Kč zahrnuje ubytování na 7 nocí, vegetariánské stravování formou plné penze, jógový program 4 x denně složený ze cvičení, relaxace, meditace, jógové filozofie a dalších součástí

Lektoři: Olga Muchová a Martin Hoch

Letošní pobyt je již několikátým z dlouhé řady pobytů, které centrum klasické jógy připravuje nejen pro zkušené adepty jógy, ale i pro začátečníky, kteří s jógou nemají zkušenost. Pobyty jsou koncipované jako nenásilné včlenění jógové praxe do celého dne, kdy se tělo zvolna přizpůsobuje novým nárokům na něj kladeným a mysl má čas a prostor vše zvolna vstřebávat. Pobyt je určený pro všechny věkové skupiny a pro ty, kdo mají rádi přírodu a její blízkost. Areál Pavlátova louka je umístěn v klidové části nad městem, kam nedoléhá žádný městský ruch, ale město je v docházkové vzdálenosti a je možné jej navštívit a nasát i tamní atmosféru. Cvičení budou probíhat ponejvíce venku na louce, v případě nepřízně počasí v kryté hale. V areálu je k dispozici i bazén. Přijďte mezi nás a nechte se chvilku vést po stezce poznání společně s námi.

Příjezd: Do Nového Města nad Metují a dále po ulici Rezecká mírným stoupáním vzhůru a na první odbočce vlevo až k areálu.

Začátek pobytu je v sobotu 4.7. večeří v 18:00, příjezd plánujte mezi 16 a 17 hod.

Denní harmonogram: 7:00 – ranní cvičení, 8:30 – snídaně, 11:00 dopolední cvičení, 12:30 – oběd, 16:30 odpolední cvičení, 18:00 večeře, 19:30 večerní program.

Info o areálu: https://pavlatovalouka-cz8.webnode.cz/

Přihlášky na e-mail: martin@klasicka-joga.cz, nebo tel: 731 100 170