Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
SÚRJANAMASKÁR - pozdrav slunci PDF Tisk Email

Cvičení jež bývá prováděno při východu slunce s tváří obrácenou ke slunci a samozřejmě nejlépe ve volné přírodě. Ale samozřejmě, že jej můžeme cvičit kdykoliv a pro potřeby hodin klasické jógy tuto sestavu užíváme jako rozcvičku před samotným prováděním ásan. Sestavu opakujeme zpravidla šest krát.

surjanamaskar_a4_ok

Ti z vás, kdož navštěvují naše kurzy by si měli tuto sestavu dokonale osvojit, neboť je pozvolným přechodem od pohybového cvičení ke statickým pozicím a přípravou na další složitější cvičení, se kterými se na kurzech budete setkávat.

 

Před započetím cvičení Súrjanamaskár bychom měli uvolnit tělo, zavřít oči a plně se soustředit na dech. Poté, co se nám podaří dosáhnout vnitřního klidu, ztišit mysl a uvolnit tělo, započneme samotné cvičení.

 

Obrázkovou sestavu, podle které se můžete základy Súrjanamaskáru naučit, si můžete ve vyšším rozlišení stáhnou zde.

 

Po skončení této sestavy následuje relaxace v leže na zádech. 

 

Komentáře  

 
#1 ABloseartere 2018-02-04 23:17
This condition is quite limited to the reproductive system and might have several causes including a results of injury or abnormal the circulation of blood in the testicles. He is content, as well as the the complete opposite of what we think later years has in store for us.
https://www.cialissansordonnancefr24.com/commander-du-tadalafil/
Citovat