Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
PROČ JEN PRO ŽENY PDF Tisk Email

Je-li řeč o masáži dle Ájurvédy poskytované v Centru klasické jógy Karlovy Vary.

 

Tak tato otázka mi byla v posledních dnech položena již mnohokrát a nejen ze strany mužů, nýbrž i zvídavých žen. Proto bych zde rád odpověděl těm, které to zajímá.

 

K pochopení je nutné předeslat, že se jedná o intenzivní prožitkovou masáž celého těla. Při masáži se masírují celé nohy, tělo, paže, krk, obličej a hlava. Masáž se vyhýbá pouze pohlaví. Masáž dle Ájurvédy sebou nese mimo jiné komplexní uvolnění celého těla, zklidnění mysli a rozproudění energie v těle. Uvolnění jde hodně do hloubky a doteky, které jsou používány navozují pocit, řekl bych až rozmazlující péče. Střídají se různé druhy doteků, od pleskání, hnětení, třesení, tření až po doteky hladivé. To vše dohromady přináší velmi specifický prožitek. Doteky jsou vedeny pocitově, ať již v intenzitě tlaku či z pohledu časové délky, po kterou se masér jednotlivým částem těla věnuje.

 

Zamyšlením se nad tím vším, co jsem výše zmínil, je tedy možné dojít k představě, která vám může pomoci na zadanou otázku odpovědět. A pokud máte stále pocit, že otázka nebyla zodpovězena, nechte jakéhokoliv muže si pročíst popis masáže dle Ájurvédy uvedený na našem webu a sledujte jeho příjemně vyladěný výraz, kdy si bude představovat 180 minut péče o jeho tělesnou schránku. Na konci mu pak šetrně prozraďte, že popsanou masáž mu provede muž. Je výraz jeho obličeje stále tak příjemně vyladěn :o)?

 

Martin

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit