Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Články
ACCESS BARS PDF Tisk Email

kvetzivota

 

Přejete si ve svém životě něco změnit?

Přejete si zažívat ve svém životě více lehkosti a radosti?

Přejete si být více vědomí?

 Access Bars

Pojďte to změnit s Access Bars.

 

Access Bars je sada nástrojů a procesů sestavených tak, aby otevřely Vaše vědomí a pomohli Vám uvědomit si sebe sama bez hranic, které jste přijali za své.

Access Bars Vás uvolní z vězení, které jste si sami vytvořili, abyste dokázali být zcela v přítomnosti a vědomě prožívali všechny oblasti života.

Access Bars Vám pomůže, abyste sami sobě dovolili přijmout sebe sama a vše co Vás obklopuje.

Access Bars Vám pomůže přestat hodnotit sebe sama i okolí a naučí Vás přijímat všechno takové, jaké to ve skutečnosti je.

Access Bars Vám pomůže být vším o čem jste si doposud mysleli, že být nemůžete. 

Access Bars se neomezuje jen na nějakou část Vašeho bytí, ale může Vám pomoci ve všech oblastech Vašeho života.

 

 

 

Chcete být lepším, vnímavějším a zdravějším člověkem otevřeným životu,  který stojí za to žít?

Položte si otázky, které jsou pro Vás v životě zásadní a přijďte se osvobodit pomocí Access Bars.

 

 

Terapie Access Bars je vhodná úplně pro každého, včetně dětí a není možné s ní nijak ublížit. Jedná se o dotekovou terapii, kdy dochází ke stimulaci určitých bodů na hlavě, čímž dochází k uvolňování nepotřebného obsahu, který je vymazáván a již se nevrací. Vědomí začíná otevírat oblasti, které byly do té doby řízeny automaticky a byly odepírány, namísto, aby byly přijímány. Mozkové vlny se během terapie zpomalí, což umožní přístup ke vzorcům chování a systémům přesvědčení, které používáte od dětství či byly přijaty z minulých životů. Začnete být více přítomni ve svém životě a minulost se již nepromítá do budoucnosti stejným způsobem.  

 

Délka terapie je cca 90 minut, kdy v pohodlné pozici v leže na lehátku uvolněně přijímáte Access Bars.

access-bars-1

Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během terapie. Po terapii lidé zažívají úlevu jak ve fyzickém těle, tak i mentální úlevu. Samotné uvědomění změny se většinou dostaví do 3 týdnů od terapie.

Vícenásobným opakováním terapie se odbourává stále více bloků. Terapii je vhodné min. 3 x opakovat.  

Zaváděcí cena platná od 1.5.2018 - 999,- Kč

Na terapii je možné se objednat na těchto tel. číslech přímo ke zvolenému terapeutovi:

Eva Benešová - 731 100 180

Eva

Martin Hoch - 731 100 170

Martin

 

 

 Access Bars1

Více o Access Bars ® naleznete na oficiálních stránkách https://www.accessconsciousness.com/

video představení access bars

 

 
JÓGA NENÍ SPORT, aneb proč je mi při józe zima PDF Tisk Email

A i když mi mnozí z vás asi vytknou, že to přeci vědí, je zde důvod, pro který bych tento fakt rád zdůraznil.

 

Tím důvodem, pro který právě nyní píši tento článek je skutečnost, že se přiblížila doba chladného počasí, ale někteří z vás jakoby tento fakt nechtěli přijmout. Nežijeme v Indii a i když může některé z vás zmást to, že vás naše guru Olga na józe vítá pod indickým nebem, pak pokud vás samotná tato představa nezahřeje natolik, aby jste se cítili během cvičení příjemně a chlad vás nevytrhával ze soustřední, měli byste na jógu zvolit dostatečně teplé oblečení.

 

Je pravda, že na hru svalů a šlach při zaujímání ásan je krásný pohled, ale pokud je to pěkné jen na pohled zvenčí a uvnitř prožíváte boj, asi to nebude zrovna příjemně strávených 90 minut. Nečekejte tedy, že bychom si zaběhali, nebo si udělali pár lehsedů na prohřátí, protože sportovat spolu rozhodně nebudeme. Buďte tedy prosím rozumní a volte dlouhé nohavice, teplé triko s dlouhým rukávem, nebo třeba trika dvě. Noste si na relaxaci přikrývku, pokud jste citlivější na chlad a nezapomeňte na ponožky.

 

Někteří máte představu, že by tělocvična měla být vytopená, abyste mohli ležérně projít cvičením v tričku a šortkách. Ale vězte, že jóga není o pohodlí! Ani v Indii není všude tam, kde se cvičí jóga teplé podnebí. Snažím se pro vás zde zajistit v rámci možností ideální podmínky, ale opravdu není v mých silách docílit toho, aby vždy byla tělocvična vytopená na 23°C.

 

Každopádně čím dříve pochopíte, že stačí opravdu málo a tím málem je, se zkrátka trochu více obléci, nebudete muset pro sebe hledat výmluvy o zimě v tělocvičně, protože zimu vůbec nemusíte pocítit. A hlavně pokud by teplota opravdu byla o něco nižší než je vhodné, vždy je cvičení přizpůsobeno a necháte-li se vést, dostatečně se zahřejete a strávíte příjemné cvičení aniž by se vás chlad zmocnil. Každý znáte sami sebe a tak kolik vrstev oděvu zvolíte, aby vám bylo příjemně, je opravdu jen na vás. 

 

K tomu patří samozřejmě i vaše poctivost, s jakou přistupujete k pokynům při cvičení. Dechové techniky, které užíváme při cvičení, jsou velmi mocné a nebojíte-li se ponořit se do nich a důsledně je zapojíte, věřte, že se i zapotíte. A to nemluvě o dechových technikách s použitím bandh, či zádrží dechu, kdy by vás měla horkost doslova obléci.

 

Tedy vážení adepti jógy, buďte opravdovými adepty jógy a nacházejte vůli ke změně sami v sobě, neboť stále platí, že jedinou změnou, kterou můžete docílit, je změna vás samých a to i v tak banální věci, jako je triko či mikina navíc namísto výmluvy, proč se jóga nedá cvičit pokud není v tělocvičně třiadvacet :o).

 

 Pro vás v dobré víře na zamyšlenou, Martin. 

 
PROČ JEN PRO ŽENY PDF Tisk Email

Je-li řeč o masáži dle Ájurvédy poskytované v Centru klasické jógy Karlovy Vary.

 

Tak tato otázka mi byla v posledních dnech položena již mnohokrát a nejen ze strany mužů, nýbrž i zvídavých žen. Proto bych zde rád odpověděl těm, které to zajímá.

 

K pochopení je nutné předeslat, že se jedná o intenzivní prožitkovou masáž celého těla. Při masáži se masírují celé nohy, tělo, paže, krk, obličej a hlava. Masáž se vyhýbá pouze pohlaví. Masáž dle Ájurvédy sebou nese mimo jiné komplexní uvolnění celého těla, zklidnění mysli a rozproudění energie v těle. Uvolnění jde hodně do hloubky a doteky, které jsou používány navozují pocit, řekl bych až rozmazlující péče. Střídají se různé druhy doteků, od pleskání, hnětení, třesení, tření až po doteky hladivé. To vše dohromady přináší velmi specifický prožitek. Doteky jsou vedeny pocitově, ať již v intenzitě tlaku či z pohledu časové délky, po kterou se masér jednotlivým částem těla věnuje.

 

Zamyšlením se nad tím vším, co jsem výše zmínil, je tedy možné dojít k představě, která vám může pomoci na zadanou otázku odpovědět. A pokud máte stále pocit, že otázka nebyla zodpovězena, nechte jakéhokoliv muže si pročíst popis masáže dle Ájurvédy uvedený na našem webu a sledujte jeho příjemně vyladěný výraz, kdy si bude představovat 180 minut péče o jeho tělesnou schránku. Na konci mu pak šetrně prozraďte, že popsanou masáž mu provede muž. Je výraz jeho obličeje stále tak příjemně vyladěn :o)?

 

Martin

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 1 z 5